Şirket Profili

mersin-fabrika-yeni Şirket Profili

RMA Plastik 1998 yılında Mersin Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. RMA Plastik bir plastik işleme yöntemi olan rotasyon kalıplama (rotational moulding), enjeksiyon (injection moulding) ve şişirme (blow molding) plastik işleme teknolojilerini kullanarak plastik ürünler üretmektedir.

Özellikle gıda, kimya, otomotiv, oyun grubu, tarım, plastik ve tekstil sektörlerine yönelik olarak çalışan RMA Plastik, 100 litreden başlayarak 40000 litreye kadar farklı hacim, boyut ve renklerde polietilen ürünler üretmektedir.

RMA Plastik’in ürün portföyü arasında su ve asit tankları, gıda (zeytinyağı, meyve suyu, şalgam, süt, turşu vs) stoklama ve taşıma depoları, salamura tankları, zirai ilaçlama tankları, septik tanklar, lateks tutkal tankları, karıştırıcılı, mikserli ve ısıtmalı tanklar, AdBlue tankları, diesel tankları, kamyon ve tır çamurlukları, araç üstü taşıma tankları, paletler, çöp kovaları, geri dönüşüm kutuları, yol ve su bariyerleri, benzin istasyonları için sumplar, mazot depoları, buzağı kulübeleri, IBC tanklar, deniz dubaları, oyun grupları, asit havuzları, glikoz ve früktoz depoları, tekstil arabaları, boyahane arabaları, halat boyama kovaları, kops kutuları, faraşlar, serpantinli depolar, bunkerler, tekne ve kanolar, ilk yardım sedyesi, dekoratif ürünler (oturma grupları ile ışıklı saksılar) gibi ürünler bulunmaktadır.

Hızlı ve düşük maliyetle kalıp geliştirme imkanı sağlayan rotasyonel kalıplama yöntemi ile RMA Plastik, müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kolay ve hızlıca kalıp üretimi yaparak yeni ürünler tasarlayabilmektedir. Bu çerçevede RMA Plastik bünyesinde kalıp atölyesi ile teknik çizim ve tasarım ekibi bulunmaktadır. Metal atölyesi sayesinde RMA Plastik müşterilerin talebi doğrultusunda ürünlere dilenilen şekilde metal konstrüksiyon da yapmaktadır. Üretim kapasitesini arttırmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını çok daha hızlı cevaplamak amacıyla, 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü’ndeki ikinci üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

MİSYON & VİZYON

RMA Plastik olarak temel amacımız yönetim standartlarımızı, ürün kalitesini ve portföyünü geliştirerek sürekli gelişim ve sürdürülebilir performansı sağlamaktır. Müşterilerimizin günlük yaşamları ile endüstriyel faaliyetlerini iyileştirecek çözümler ve ürünler geliştirerek, müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle Türkiye’de lider konuma geçmek ve ürünlerimizi yurtdışına pazarlayarak dünyanın daha fazla yerinde ve daha geniş bir pazarda var olmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bunu başarma yolunda ilerlerken çalışanlarımıza, tüketicilerimize, içinde yaşadığımız topluma ve çevreye karşı duyarlı olarak optimum kurumsal davranışlarda bulunuruz.

RAKAMLARLA RMA PLASTİK
AŞAĞIDAKİ TABLODA ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERDEN SAĞLADIĞIMIZ İSTİHDAMA KADAR GERÇEK BİLGİLERİ GÖREBİLİRSİNİZ
istanbul-fabrika-1-thegem-person Şirket Profili
İSTANBUL FABRİKA
RMA PLASTİK
0
Ürün Çeşidi
0
Personel
0
m2 Üretim Tesisi
mersin-fabrika-iletisim-thegem-person Şirket Profili
MERSİN FABRİKA
RMA PLASTİK
0
Ürün Çeşidi
0
Personel
0
m2 Üretim Tesisi