Sump

Showing all 5 results

Sump

Büyük bir özen ve teknoloji ile ürettiğimiz tankların, filtreleme sistemleri noktasında da size çok çarpıcı sunumlarda bulunuyoruz. Uygun ve maliyeti düşük filtrasyon sistemini firmamızdan tedarik ederek, pek çok farklı sektörde mevcut tank modellerimizi Sump takviyeli olarak çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Boruyla ve sistem aparatları ile kullanıma son derece uygun şekilde motor takviyeli ve kaliteli bir filtrasyon sistemini oluşturan tüm unsurlar, firmamızın polietilen malzeme üretiminde size katkı sağlamaktadır. Son dönemlerin çok tercih edilen verimli ve kullanımı avantajlı sistemlerini üretmeye ve size sunmaya devam ediyoruz.

Sump Sistemi

Sorunsuz bir döngü oluşturup sirkülasyonu sağlayacak muazzam bir teknolojiyi, kaliteli üretimimiz ile önünüze getiriyoruz. Elbette ki buradaki isteğiniz öncelikli olarak kullandığınız tank veya depo modelinin özellikleri ile yakından ilişkilidir.

İç hacim ve sistemin kapasitesi değerlendirildiği zaman, Sump sistemi tam da sizin istediğiniz sonuçlarıyla ortaya çıkan mükemmel bir sistem haline gelmektedir. Akvaryum ve değişik şekillerde kullanılan bu ideal sistemlerle, üretim kalitemizi ve hizmet potansiyelimizi daha iyi değerlendirme şansı bulacaksınız.