Çöp Atma Bacası ve Moloz Kulesi

Tek bir sonuç gösteriliyor

Çöp Atma Bacası ve Moloz Kulesi

UZATMA BORUSU

Moloz atma boruları kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen iç bağlantı aparatları ile içiçe geçen polietilen konik tüplerden oluşmaktadır ve her kat ve inşaat yükseliğine kurulabilir şekilde tasarlanmıştır. Moloz atma borusu kolay kurulumu ve kullanımı, zaman tasarrufu ve düşük maliyeti ile inşaat firmalarına güvenli bir çözüm sağlar. LLDPE Polietilen uzatma borusu 115 cm uzunluğundadır. Uzatma bacası kat yüksekliğine göre, her kat için 3-4 adet kullanılmaktadır. Uzatma boruları birbirlerinin içine geçmelidir ve zincirler yardımıyla ayarlanmaktadır. Parçalar yaklaşık 60 cm içeri geçebilmektedir. 2 adet 95 cm zincirden oluşur.

KAT MAZGALI

LLDPE Polietilen kat mazgalları 55 cm uzunluğundadır. Kat mazgalları, her kat için bir adet kullanılmakta olup, her kattaki çöp ve molozun el arabası yardımıyla kattan aşağı dökülmesi işlevini görür. Kat mazgalları metal aparatı ile katlara sabitlenir.

HAMMADDE VE ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UV katkılı olduğu için güneş ışığından etkilenmez. LLDPE Polietilen hammaddesi sayesinde dış mekan kullanımına uygundur.
7 mm kalınlıkla ve esnek yapısıyla darbe dayanımı çok yüksektir.
Her kat kendi ağırlığını taşıyacak şekilde monte edilerek birleştirilerek yüksek binalarda sorunsuz kullanılır.
Katlarda biriken inşaat atıkları ve molozun zeminde oluşturulan toplanma alanı ya da konteynerde güvenli, hızlı, sessiz ve ekonomik bir şekilde toplanmasını sağlar.
Kolay montaj ve kurulum sayesinde, farklı projelerde birçok kez kullanılabilir. Ekonomik ve uzun ömürlüdür.
Çürümez, çatlamaz, eğilmez, parçalanmaz ve bozulmaz. Korozif maddelere, yağ ve petrole, haşerelere, deniz tuzu ile diğer çevresel etkenlere karşı dayanıklıdır.